0

Про компанію

 

Babykroha: з 2008 року робимо малюків щасливими

Компанія Babykroha відкриває двері в дивовижний та різноманітний, але завжди комфортний світ, створений для малюків. Ми працюємо з 2008 року і точно знаємо, що потрібно новонародженим і дітям старшого віку для розвитку, повноцінного здорового відпочинку, пізнання цього світу. Наш асортимент — це якісні речі власного виробництва та продукція кращих зарубіжних брендів. У нас величезний вибір товарів для малюків будь-якого віку, які подарують їм комфорт і зручність, незалежно від погодних умов.

Офіційне представництво і власне виробництво

Компанія Babykroha є офіційним представником торгових марок Canpol, Avent та інших світових брендів. Ми співпрацюємо з різними фабриками, щоб ви могли вибрати найкраще з найякісніших товарів. За роки роботи нам вдалося налагодити партнерство з фабриками:

  • Donino baby;
  • Findik baby kids;
  • Necix's;
  • Million;
  • Pink baby і ін.

Компанії недостатньо просто продавати — нам потрібно творити. Тому ми спеціалізуємося на пошитті дитячого одягу, є виробником продукції під власною торговою маркою «Бебікроха».

Для створення речей використовуються якісні турецькі матеріали і першокласна європейська фурнітура. Кожна модель — результат розробок дизайнерів, який точно буде до смаку малюкам, зігріє в холодний день і подарує комфорт влітку. 

Відкритість,привабливі ціни, комфортні умови співпраці

Компанія Babykroha готова до співпраці з оптовими і роздрібними клієнтами. Для кожного ми намагаємося зробити шопінг простим і зручним. Продаж товарів безпосередньо від виробника дозволяє встановлювати чесні, привабливі ціни. Ми самі імпортуємо продукцію і робимо якість доступною для дбайливих батьків, а також власників торгових точок, які хочуть запропонувати своїм покупцям краще.

У нас є мережа роздрібних магазинів. Жителі і гості Харкова можуть відвідати їх і приміряти різні моделі, вибрати потрібний варіант, переконатися в першокласному виконанні продукції. 

Асортимент постійно оновлюється, поповнюється новими актуальними в поточний сезон позиціями. Ми швидко обробляємо заявки, відправляємо товари в цей або на наступний день, пропонуємо різні зручні способи оплати. Ви завжди можете звернутися до консультанта, який допоможе з вибором моделі, проінформує щодо умов співпраці та термінів доставки замовлення. 

Babykroha робить шопінг зручним, а малюків щасливими!

 

Происходит генерация файла выгрузки.
Подождите еще немного.